Witamy na stronie
Centrum Liposukcji


Centrum Liposukcji, jakkolwiek jako oddzielny byt powstało całkiem niedawno, to jednak oparte jest na wieloletnim doświadczeniu w zakresie modelowania ciała, lekarzy z podwarszawskiego Kriocentrum, dr Batijewskiego i dr Kłosa.

Obaj lekarze rozpoczęli wykonywanie zabiegów bez mała 10 lat temu, przez ten okres korzystali w swojej praktyce z większości urządzeń dostępnych na europejskim rynku. Doskonali swoje metody uczestnicząc w doszkalających kursach w Polsce i zagranicą , oraz pogłębiając wiedzę teoretyczną na zjazdach i konferencjach...

Czytaj więcej
liposukcje

Zabiegi


zabiegi liposukcji

Liposukje


Liposukcja to zabieg, który w sposób najbardziej skuteczny i nieodwracalny pozwala na pozbycie się zbędnych czy niepożądanych nagromadzeń tkanki tłuszczowej. Zabieg nie służy odchudzaniu, a modelowaniu sylwetki czyli likwidacji depozytów tłuszczu.

Depozyty te występują typowo w następujących miejscach: brzuch talia wewnętrzna i zewnętrzna strona ud (tzw. bryczesy) wewnętrzna część kolan broda i ginekomastia tłuszczowa u mężczyzn

W naszej Klinice możemy zaproponować 8 rodzajów zabiegów liposukcji indywidualnie ukierunkowywanych do potrzeb pacjentów.

Zobacz więcej
smartlipo

VASER Lipo®


VASER Lipo® jest to liposukcja ultradźwiękowa, która umożliwia efektywne usuwanie niechcianego tłuszczu z obszarów ciała, takich jak:

  • brzuch
  • talia
  • kolana
  • brzucha
  • plecy
  • uda
  • ginekomastia
Zobacz więcej
vaser lipo

Body Jet


Liposukcja wspierana strumieniem wodnym (WAL)

Body-Jet® gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo, komfort i efektywność dla pacjenta. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym nie wymagającym hospitalizacji. Podczas liposukcji WAL kaniulą podawany jest pod ciśnieniem specjalny roztwór, który uwalnia komórki tłuszczowe z tkanki łącznej oszczędzając jednocześnie bardziej włókniste struktury (nerwy i naczynia). Substancja ta jednocześnie znieczula operowany obszar oraz zwęża naczynia krwionośne minimalizując krwawienie, a po chwili tą samą kaniulą jest odsysana z niepożądanymi komórkami tłuszczowymi.

Zobacz więcej
body jet

Vibrolipo


N.I.L.® EVAsp® to innowacyjna liposukcja INFRADŹWIĘKOWA.

Technika ta różni się od poprzednich metod lipoplastyki tym, że zastosowano w niej cannule aktywowane są sprężonym powietrzem, dzięki czemu uzyskuje się

NUTACYJNY RUCH 3-D. Ruch ten obejmuje wibrację, rotację i ruch prostoliniowy  postępowo-zwrotny i zapewnia bardziej efektywne usuwanie tłuszczu niż inne techniki, nie szkadzając przy tym innych tkanek nietłuszczowych. Pozwala to na precyzyjne rzeźbienie ciała oraz mniejszą urazowość, rozumianą jako ograniczenie obrzęku, siniaków i dyskomfortu dla pacjenta. Zasysanie tłuszczu odbywa się równocześnie z jego emulgacją, co pozwala skrócić czas operacji.

Zobacz więcej
vibrolipo

Smartlipo


SmartLipo inaczej lipoliza laserowa to nowatorska i bezpieczna metoda stworzona specjalnie do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej poprzez selektywne działanie promieniowania laserowego na komórki tłuszczowe. SmartLipo daje rewelacyjne efekty w modelowaniu sylwetki. W szybki sposób pozwala pozbyć się niechcianych centymetrów, których nie można pozbyć się dietą czy ćwiczeniami fizycznymi. Zabieg jest mało inwazyjną i bezpieczną metodą upiększania ciała.

Zobacz więcej

Vaserlipo
Dla Kobiet


Metoda Vaserlipo daje możliwość ukształtowania idealnej sylwetki kobiecej. Dzięki tej metodzie istnieje szansa uzyskania zgrabnej talii, kształtnych pośladków, płaskiego brzucha z zaznaczoną bruzdą pachwinową, zagłębieniem nad pachwiną, wyraźną kolumną mięśni prostych i bruzdą pomiędzy nimi nad pępkiem. Możliwe jest zaznaczenie górnej linii pośladków oraz trójkąt krzyżowy z charakterystycznymi dołeczkami. Rzeźba piersi zostaje podkreślona dzięki zredukowaniu ilości zwiotczałej skóry w okolicach pach. Odessany w ten sposób tłuszcz posłużyć może jako wypełniacz piersi. Zabieg vaserlipo pozwala na pozbycie się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej z praktycznie każdej części kobiecego ciała.

vaser lipo przed i po

Dla Mężczyzn


Metoda VASER High Definition Liposculpture daje mężczyznom szansę uzyskania tzw. kaloryfera tj. zaznaczenia brzuśców mięśni prostych, bruzdę pachwinową, atletyczną klatkę piersiową z zaznaczonymi mięśniami. Tył korpusu możliwe jest zaznaczenie trójkąta krzyżowego z dwoma charakterystycznymi dołkami oraz okoliczną muskulaturę. Mężczyźni mogą pozbyć się, podobnie jak kobiety, nadmiaru tkanki tłuszczowej z wielu okolic ciała (brzuch, biodra, piersi, ramiona, pleców, ramion, okolicy spojenia łonowego.


mezczyzni przed i poSprawdź dojazd