O Nas


Centrum Liposukcji, jakkolwiek jako oddzielny byt powstało całkiem niedawno, to jednak oparte jest na wieloletnim doświadczeniu w zakresie modelowania ciała, lekarzy z podwarszawskiego Kriocentrum, dr Batijewskiego i dr Kłosa. Obaj lekarze rozpoczęli wykonywanie zabiegów bez mała 10 lat temu, przez ten okres korzystali w swojej praktyce z większości urządzeń dostępnych na europejskim rynku. Doskonali swoje metody uczestnicząc w doszkalających kursach w Polsce i zagranicą , oraz pogłębiając wiedzę teoretyczną na zjazdach i konferencjach. W tych latach wykonali ok. 2000 liposukcji różnych partii ciała różnymi metodami, oraz bez mała 150 przeszczepów tłuszczu w różne okolice – biust, pośladki, ręce, twarz itp. Swoją wiedzę w tej dziedzinie przekazują innym, szkoląc lekarzy w tej trudnej procedurze medycznej.

Obecnie Centrum Liposukcji posiada większość nowoczesnych urządzeń do modelowania ciała dostępnych na rynku:
-Laser Smart-Lipo 1064nm,
-Laser-Lipo 1470 – laser o tej długości fali jest idealnie absorbowany przez tkankę tłuszczową,
-Liposukcję nutacyjną-infradźwiękową NIL,
-Liposukcję wodną – Body Jet,
-Najnowszą liposukcję ultradźwiękową Vaser-Lipo, którą można rzeźbić linie anatomiczne (HD).

Ogromne i stale rosnące zainteresowanie pacjentów i lekarzy tego rodzaju zabiegami, zaowocowało powstaniem w Polsce nowych placówek, w których zabiegi można wykonać w/w metodami. Wykonujący je lekarze,  zarówno w Józefowie jak i innych placówkach, przeszli wielomiesięczne szkolenie, i biegle wykonują zabiegi liposukcji. Dla Państwa potrzeb, bezpieczeństwa powstał wieloosobowy zespół doświadczonych anestezjologów, pielęgniarek i sprawnych operatorów.
Widząc dobre efekty, oraz zadowolonych pacjentów, Centrum Liposukcji planuje otwarcie kolejnych ośrodków na terenie Polski.

Nasze główne zabiegi, które możemy Państwu zaproponować, to m.in: liposukcje (ultradźwiękowa, laserowa, brzucha, lipoliza), body jet, smartlipo, vaser lipo, czy lipoliza laserowa. Zobacz więcej zabiegów >>

Z wyrazami szaczunku
Zespół Centrum Liposukcji