VASER Lipo® - Liposukcja ultradźwiękowa: zdobądź ciało o jakim marzysz

VASER Lipo® jest to liposukcja ultradźwiękowa, która umożliwia efektywne usuwanie niechcianego tłuszczu z obszarów ciała, takich jak:

  • brzuch
  • talia
  • kolana
  • brzucha
  • plecy
  • uda
  • ginekomastia

Każdy ma specyficzne obszary na swoim ciele, które są bardziej narażone na gromadzenie się tłuszczu, nawet przy stosowaniu rygorystycznej diety i ćwiczeń. Dzięki, VASER Lipo® możesz mieć teraz ciało, o którym zawsze marzyłeś przy krótkim czasie rekonwalescencji. Kolejna generacja kształtowania sylwetki, VASER Lipo czy LipoSelection®, używa energii ultradźwiękowej do precyzyjnego odseparowania tkanki tłuszczowej od tkanek okalających.

Liposukcja Vaser Lipo
Energia ultradźwiękowa jest używana od lat w szerokim zakresie zastosowań medycznych . Obecnie delikatna energia ultradźwięków jest używana w usuwaniu tkanki tłuszczowej. VASER Lipo®, czy LipoSelection®, używa ultradźwiękowej technologii w celu wyselekcjonowania tkanki. Energia ultradźwięków jest nakierowana w niechcianą tkankę tłuszczową, i nie oddziałuje na otaczające tkanki – takie jak nerwy, naczynia krwionośne i tkankę łączną – przyspieszając kształtowanie sylwetki i powrót do normalnej aktywności. Najwyższa efektywność i najkrótszy czas rekonwalescencji to rzeczy, których możesz się spodziewać po VASER Lipo®. W naszej klinice oferujemy aż 8 rodzajów liposukcji, dlatego macie Państwo pewność, że wybierzemy wspólnie najlepszą i najskuteczniejszą metodą usunięcia niechcianego tłuszczu. Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia Centrum Liposukcji Warszawa, Józefów.


Zobacz nasze filmy:

 


Czego mogę się spodziewać podczas zabiegu VASER Lipo®?


1. W tkankę tłuszczową wpuszczane jest znieczulenie nasiękowe.


2. Wysokiej częstotliwości drgania generowane przez probówkę VASER powoduje odseparowanie tkanki tłuszczowej i przetworzenie jej w emulsję w połączeniu z płynami nasiękowymi.


3. Tłuszcz w postaci emulsji można łatwo usunąć za pomocą specjalnie zaprojektowanej kaniuli VentX lub masażu.


4. Podczas procesu gojenia się, Twoja skóra wygładzi się i uzyskasz efekt naturalnej skóry.

 


Zdjęcia przed i po zabiegu:
Przed

Po