Warto wiedzieć

Liposukcja wzgórka łonowego – jak poprawić wygląd okolic intymnych?

Czytaj więcej >
Liposukcja pleców – jak wysmuklić plecy

W poniższym artykule przyglądamy się problemowi, jakim jest nadmiar tkanki tłuszczowej na plecach i wskazujemy, w jaki sposób można go skutecznie rozwiązać, wykonując liposukcję pleców.

Czytaj więcej >
Liposukcja łydek – jak spełnić marzenie o smukłych nogach?

Chcesz czuć się atrakcyjnie, nosząc spódniczki lub sukienki, marzysz o założeniu szortów, ale powstrzymuje Cię przed tym niezadowolenie z wyglądu nóg?

Czytaj więcej >
Przeciwwskazania do liposukcji – kto nie może poddać się zabiegowi? 

Sprawdź, jakie mogą być przeciwwskazania do wykonania zabiegu i jak przebiega kwalifikacja do liposukcji.

Czytaj więcej >
Liposukcja czy abdominoplastyka?

Jeśli mimo zdrowego trybu życia nie możesz uzyskać upragnionej sylwetki, rozwiązaniem może być zabieg plastyki powłok brzusznych lub odsysanie tłuszczu. Sprawdź, czym jest abdominoplastyka i co ją odróżnia od liposukcji?

Czytaj więcej >
Liposukcja ramion – jak pozbyć się niechcianych „pelikanów”?

Każda kobieta, która zmaga się z tzw. motylkami czy pelikanami, wie zapewne, jak duży dyskomfort może powodować obwisła skóra na ramionach.

Czytaj więcej >
Efekty liposukcji – czego spodziewać się po zabiegu odsysania tłuszczu?

Zabieg odsysania tłuszczu pozwala uzyskać spektakularne efekty – od redukcji boczków i fałdek na plecach, przez usunięcie obwisłej skóry ramion, po podkreślenie rzeźby mięśni. Sprawdź, jakie mogą być efekty liposukcji.

Czytaj więcej >
Liposukcja ud

Liposukcja to zabieg przeznaczony dla osób, które nie mogą uporać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w konkretnych partiach ciała, np. w okolicach ud. Tkankę tłuszczową usuwa się przy pomocy kaniuli wprowadzonych pod skórę.

Czytaj więcej >
Ćwiczysz i jesteś na diecie, ale Twoje nogi nie chudną i mają dziwny kształt? Sprawdź, czy przyczyna nie leży głębiej

Intensywne ćwiczenia i ciągła dieta, które od dawna nie przynoszą efektów, obszerne spodnie, czarne rajstopy noszone do wszystkiego, długie spodnie, czy spódnice nawet w upalne dni, a do tego otarcia na udach czy łydkach, łatwe siniaczenie i ból nóg – czy te problemy są Ci znane?

Czytaj więcej >
O co zapytać lekarza przed liposukcją?

Podczas pierwszej konsultacji dotyczącej liposukcji lekarz powinien udzielić Ci wszelkich niezbędnych informacji na temat samego zabiegu, a także efektów, jakie można osiągnąć oraz procesu rekonwalescencji. Nie wahaj się zadawać pytań – Twoje bezpieczeństwo i komfort powinny być priorytetem zarówno dla Ciebie, jak i lekarza.

Czytaj więcej >
← Older posts

W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem Pacjentów i chęcią poprawy Ich jakości życia.