Warto wiedzieć

Liposukcja – Co warto wiedzieć o zabiegu i nie tylko. 

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu to dla niektórych osób jedyny sposób na skuteczne pozbycie się zbędnych nagromadzeń tłuszczu.

Czytaj więcej >
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo

Vaser Lipo oprócz redukcji nadmiaru złogów tłuszczu daje możliwość konturowania różnych okolic ciała i podkreślania naturalnej muskulatury, co pozwala osiągnąć znakomity efekt doskonale wymodelowanego ciała

Czytaj więcej >
Liposukcja brzucha

Liposukcja brzucha to bezpieczna i skuteczna metoda polegająca na precyzyjnym odsysaniu tłuszczu, która wspiera dążenia do idealnej sylwetki.

Czytaj więcej >
lipotransfer MICRO&NANO FAT

Regeneracja to podstawa zdrowego i młodego wyglądu skóry. W medycynie estetycznej technologia MICRO&NANO FAT to innowacyjny proces lipotransferu, który bezpiecznie i skutecznie wpływa na odnowę skóry, dzięki czemu zapewnia pacjentowi pełną satysfakcję.

Czytaj więcej >
Liposukcja HD (ang. high-definition) klatki piersiowej u mężczyzn

Niesatysfakcjonujący wygląd klatki piersiowej a zwłaszcza okolicy brodawek sutkowych jest jednym z najczęstszych powodów zgłaszania się mężczyzn do chirurga.

Czytaj więcej >
Kriolipoliza

Kriolipoliza, to nowy zabieg polegający na lokalnym schładzaniu podskórnej tkanki tłuszczowej w celu jej zredukowania.

Czytaj więcej >
Obrzęk lipidowy – kobieca dolegliwość, którą można leczyć

Usilnie próbujesz wyszczuplić biodra, pośladki i nogi, jednak pomimo rygorystycznej diety oraz intensywnych ćwiczeń nie widzisz oczekiwanych rezultatów? Twój problem może nie mieć żadnego związku z nadwagą, a być wynikiem obrzęku lipidowego!

Czytaj więcej >
Tłuszcz w służbie piękna

Wyobraź sobie, że w dwie godziny możesz wysmuklić talię czy nogi, a twój biust staje się w końcu pełniejszy, bruzdy przy ustach znikają, a dawno utracony owal się unosi. To nie wizja przyszłości albo nierealne marzenie. Takie efekty daje przeszczep tkanki tłuszczowej.

Czytaj więcej >

W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem Pacjentów i chęcią poprawy Ich jakości życia.