Warto wiedzieć

Jak przygotować się do zabiegu liposukcji

Marzysz smukłych ramionach, szczupłych udach lub płaskim brzuchu? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie może być zabieg liposukcji, czyli odsysania tłuszczu. Sprawdź, kto może się mu poddać i jak należy się do niego przygotować.

Czytaj więcej >
Liposukcja: kto może skorzystać z zabiegu odsysania tłuszczu?

Liposukcja to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Nic dziwnego! Nowoczesna technologia pozwala na osiąganie doskonałych efektów modelowania sylwetki przy minimalnej inwazyjności. Sprawdź, kto może skorzystać z liposukcji.

Czytaj więcej >
Liposukcja – Co warto wiedzieć o zabiegu i nie tylko. 

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu to dla niektórych osób jedyny sposób na skuteczne pozbycie się zbędnych nagromadzeń tłuszczu.

Czytaj więcej >
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo

Vaser Lipo oprócz redukcji nadmiaru złogów tłuszczu daje możliwość konturowania różnych okolic ciała i podkreślania naturalnej muskulatury, co pozwala osiągnąć znakomity efekt doskonale wymodelowanego ciała

Czytaj więcej >
Liposukcja brzucha

Liposukcja brzucha to bezpieczna i skuteczna metoda polegająca na precyzyjnym odsysaniu tłuszczu, która wspiera dążenia do idealnej sylwetki.

Czytaj więcej >
lipotransfer MICRO&NANO FAT

Regeneracja to podstawa zdrowego i młodego wyglądu skóry. W medycynie estetycznej technologia MICRO&NANO FAT to innowacyjny proces lipotransferu, który bezpiecznie i skutecznie wpływa na odnowę skóry, dzięki czemu zapewnia pacjentowi pełną satysfakcję.

Czytaj więcej >
Liposukcja HD (ang. high-definition) klatki piersiowej u mężczyzn

Niesatysfakcjonujący wygląd klatki piersiowej a zwłaszcza okolicy brodawek sutkowych jest jednym z najczęstszych powodów zgłaszania się mężczyzn do chirurga.

Czytaj więcej >
Kriolipoliza

Kriolipoliza, to nowy zabieg polegający na lokalnym schładzaniu podskórnej tkanki tłuszczowej w celu jej zredukowania.

Czytaj więcej >
Obrzęk lipidowy – kobieca dolegliwość, którą można leczyć

Usilnie próbujesz wyszczuplić biodra, pośladki i nogi, jednak pomimo rygorystycznej diety oraz intensywnych ćwiczeń nie widzisz oczekiwanych rezultatów? Twój problem może nie mieć żadnego związku z nadwagą, a być wynikiem obrzęku lipidowego!

Czytaj więcej >
Tłuszcz w służbie piękna

Wyobraź sobie, że w dwie godziny możesz wysmuklić talię czy nogi, a twój biust staje się w końcu pełniejszy, bruzdy przy ustach znikają, a dawno utracony owal się unosi. To nie wizja przyszłości albo nierealne marzenie. Takie efekty daje przeszczep tkanki tłuszczowej.

Czytaj więcej >

W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem Pacjentów i chęcią poprawy Ich jakości życia.