Warto wiedzieć

Liposukcja czy abdominoplastyka?

Jeśli mimo zdrowego trybu życia nie możesz uzyskać upragnionej sylwetki, rozwiązaniem może być zabieg plastyki powłok brzusznych lub odsysanie tłuszczu. Sprawdź, czym jest abdominoplastyka i co ją odróżnia od liposukcji?

Czytaj więcej >
Liposukcja ramion – jak pozbyć się niechcianych „pelikanów”?

Każda kobieta, która zmaga się z tzw. motylkami czy pelikanami, wie zapewne, jak duży dyskomfort może powodować obwisła skóra na ramionach.

Czytaj więcej >
Efekty liposukcji – czego spodziewać się po zabiegu odsysania tłuszczu?

Zabieg odsysania tłuszczu pozwala uzyskać spektakularne efekty – od redukcji boczków i fałdek na plecach, przez usunięcie obwisłej skóry ramion, po podkreślenie rzeźby mięśni. Sprawdź, jakie mogą być efekty liposukcji.

Czytaj więcej >
Liposukcja ud

Liposukcja to zabieg przeznaczony dla osób, które nie mogą uporać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w konkretnych partiach ciała, np. w okolicach ud. Tkankę tłuszczową usuwa się przy pomocy kaniuli wprowadzonych pod skórę.

Czytaj więcej >
Ćwiczysz i jesteś na diecie, ale Twoje nogi nie chudną i mają dziwny kształt? Sprawdź, czy przyczyna nie leży głębiej

Intensywne ćwiczenia i ciągła dieta, które od dawna nie przynoszą efektów, obszerne spodnie, czarne rajstopy noszone do wszystkiego, długie spodnie, czy spódnice nawet w upalne dni, a do tego otarcia na udach czy łydkach, łatwe siniaczenie i ból nóg – czy te problemy są Ci znane?

Czytaj więcej >
O co zapytać lekarza przed liposukcją?

Podczas pierwszej konsultacji dotyczącej liposukcji lekarz powinien udzielić Ci wszelkich niezbędnych informacji na temat samego zabiegu, a także efektów, jakie można osiągnąć oraz procesu rekonwalescencji. Nie wahaj się zadawać pytań – Twoje bezpieczeństwo i komfort powinny być priorytetem zarówno dla Ciebie, jak i lekarza.

Czytaj więcej >
Liposukcja podbródka

Liposukcja podbródka to skuteczny i bezpieczny sposób na redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej, zlokalizowanej w rejonie szyi, brody i żuchwy. Pozwala wysmuklić i wymodelować twarz, a także zarysować linię żuchwy. Sprawdź, co warto wiedzieć o zabiegu odsysania tłuszczu z okolic podbródka.

Czytaj więcej >
Czy po liposukcji można przytyć?

Czy po liposukcji można przytyć? Gdzie odkłada się tkanka tłuszczowa, skoro w miejscach poddanych zabiegowi nie ma już komórek tłuszczowych? I wreszcie – co zrobić, żeby utrzymać efekty? Sprawdźmy. 

Czytaj więcej >
Liposukcja a ciąża – kiedy warto zdecydować się na odsysanie tłuszczu?

Wiele kobiet – pomimo prowadzenia zdrowego stylu życia, regularnej aktywności fizycznej i optymalnej diety – pozostaje niezadowolona ze swojej sylwetki. Większość zmaga się z miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicy brzucha, boczków, bioder i ud. Ty również zaliczasz się do tej grupy?

Czytaj więcej >
Rekonwalescencja po zabiegu liposukcji 

Liposukcja to zabieg, który cieszy się rosnącą popularnością – zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn. Nic dziwnego! Metody, z których korzysta współczesna medycyna estetyczna, sprawiają, że odsysanie tłuszczu to nie tylko skuteczny, ale także minimalnie inwazyjny i bezpieczny sposób na osiągnięcie wymarzonej sylwetki.

Czytaj więcej >
← Older posts

W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem Pacjentów i chęcią poprawy Ich jakości życia.